Dzisiaj jest
wt.
 
23
dzień
07
miesiąc
2024
rok
Parafia pw. św. Jana Apostoła i Ewangelisty
85-790 Bydgoszcz, ul. Gen. Sikorskiego 8
tel. 52-343-90-90

Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok 01.01.2021

Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok 01.01.2021

Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok 01.01.2021

Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok. Gościom, Sympatykom Naszego Kościoła i Parafianom życzymy, aby ten rok był przepełniony Bożą Nadzieją i najbardziej potrzebnymi nam łaskami…

W Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok Msze Św. jak w każdą niedzielę, a spowiedź pierwszopiątkowa 15 minut przed każdą Mszą Świętą. Nabożeństwo pierwszopiątkowe po Mszy Świętej wieczornej, a następnie adoracja do 21.00. Dziś z racji uroczystości nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Biuro parafialne jest czynne wyłącznie w sprawach pilnych i pogrzebowych tak jak przez cały rok czyli w poniedziałki i środy od 16.30 do 17.15 i w soboty od 8.30 do 9.30.

Punkt konsultacyjny jest zamknięty do odwołania, a spotkania wspólnot możliwe są tylko w kościele.

Spotkania dzieci komunijnych i kandydatów do bierzmowania są zawieszone do odwołania.

Msza Św. ku czci Matki Bożej Fatimskiej w podziękowaniu za dar naszego życia poprzedzona różańcem wynagradzającym jutro o 12.00. Po niej nabożeństwo.

Zamiast kolędy zapraszamy do wspólnej modlitwy i po błogosławieństwo do naszego kościoła po Mszach Świętych w styczniowe niedziele według porządku podanego w gablocie i na stronie internetowej. W najbliższą niedzielę 03.01 prosimy o pozostanie po Mszach Świętych Parafian z ulic Siedzikówny Inki, Swobodnej, Piłsudskiego, Roweckiego Grota i Okulickiego. Prosimy o wybranie jednej z niedzielnych Mszy Świętych i o przyniesienie ze sobą pojemnika z wodą, która zostanie poświęcona podczas tych nabożeństw, aby móc po powrocie poświęcić swoje mieszkanie.

Polecamy Przewodnik Katolicki przy wyjściu z kościoła.

Bóg zapłać za ofiary przekazywane na nasz kościół na tacę i za pośrednictwem konta parafii.

Prośmy o ochronę nad nami, nad naszymi rodzinami i nad naszą Parafią wołając św. Michale…

 

 

Bydgoszcz AD 2020.12.28

Skin Color
Layout Options
Layout patterns
Boxed layout images
header topbar
header color
header position