Dzisiaj jest
wt.
 
23
dzień
07
miesiąc
2024
rok
Parafia pw. św. Jana Apostoła i Ewangelisty
85-790 Bydgoszcz, ul. Gen. Sikorskiego 8
tel. 52-343-90-90

Uroczystość Bożego Ciała 08.06.2023

Uroczystość Bożego Ciała 08.06.2023

Dziś Uroczystość Bożego Ciała. Msze Święte u nas o 7.30, 9.00 z procesją, bezpośrednio po procesji i o 18.00. Procesja wyruszy po Mszy Świętej o 9.00 i przebiegać będzie ulicami: Rybaki, Pielęgniarską, Altanową Kameralną, 2. Października, Cechową, Ordynacką, Pielęgniarską, Kapeluszników.

Dziewczynki, które dzisiaj będą sypać kwiatki na procesji zapraszamy w oktawie Bożego Ciała, na procesje po wieczornych Mszach Świętych.

Nabożeństwa czerwcowe po wieczornych Mszach Świętych. Procesje w oktawie Bożego Ciała i inne nabożeństwa w połączeniu z czerwcowymi.

Szkoła Nowej Ewangelizacji zaprasza na koncert ewangelizacyjny na Wyspie Młyńskiej dziś o godz. 19.00 pod hasłem „Kościół i już”.

Bóg zapłać za ofiary składane na rzecz naszego Kościoła. Serdecznie dziękujemy Panu Mieciowi z Młyna za pomoc w rozładunku cegły na kapliczkę i przetransportowanie brzózek na dzisiejszą uroczystość, a Panom: Antoniemu, Józefowi, Krzysztofowi, Danielowi, Wojciechowi i Patrykowi za ich przygotowanie i ustawienie. Dziękujemy za ustrojenie ołtarzy wielu osobom z ruchów, stowarzyszeń i liturgicznej służby ołtarza naszej Parafii przy czujnej pomocy ks. Aleksandra. Natomiast Panu Dariuszowi za wykonanie i zasponsorowanie prac elektrycznych w minionych tygodniach związanych z doświetleniem naszego kościoła po wyłączeniu całej iluminacji wielu kościołów w naszym mieście przez Urząd Miasta Bydgoszczy.

Prośmy o ochronę nad nami, nad naszymi rodzinami, nad naszą Parafią. Św. Michale… oraz wołajmy o powołania…

 

Bydgoszcz AD 2023.06.07

Skin Color
Layout Options
Layout patterns
Boxed layout images
header topbar
header color
header position