Dzisiaj jest
nd.
 
16
dzień
06
miesiąc
2024
rok
Parafia pw. św. Jana Apostoła i Ewangelisty
85-790 Bydgoszcz, ul. Gen. Sikorskiego 8
tel. 52-343-90-90

7. Niedziela Wielkanocna 24.05.2020

7. Niedziela Wielkanocna 24.05.2020

7. Niedziela Wielkanocna 24.05.2020

Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, a za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, do którego chcemy się przygotować. Dlatego czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego odbędzie się w naszym Kościele w najbliższą sobotę po wieczornych nabożeństwach czyli około 19.20 do Apelu Jasnogórskiego o 21.00. Zapraszamy wszystkich, którzy potrzebują umocnienia w Duchu Świętym, a zwłaszcza wszystkich zalęknionych różnymi wydarzeniami ostatnich miesięcy.

Liturgie z naszego Kościoła zarówno w niedziele jak i w dni powszednie znajdziemy w Internecie pod linkiem: https://youtu.be/Lw-Vi10_Txs

W związku z decyzjami władz państwowych w naszej świątyni na Mszach Świętych i nabożeństwach może być do 52. osób.

Prosimy, aby osoby przyjmujące Komunię Świętą na rękę przystępowały do Komunii w pierwszej kolejności.

Bardzo prosimy o korzystanie ze spowiedzi 15 minut przed każdą Mszą Świętą – zapraszamy zwłaszcza w dni powszednie jest mniej osób – łatwiej o zachowanie bezpieczeństwa podczas korzystania z tego sakramentu. Przypominamy, że spowiedź wielkanocna trwa do 07.06.

Nabożeństwa majowe połączone z modlitwą różańcową o oddalenie koronawirusa i Nowenna do Ducha Świętego codziennie po wieczornych Mszach Świętych inne nabożeństwa połączone z majowymi.

Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na spotkania w poniedziałki po wieczornych nabożeństwach w kościele, a Wspólnota Źródło Życia przy Szkole Nowej Ewangelizacji w środy po wieczornych nabożeństwach w kościele.

Powstała Ogólnopolska Inicjatywa „Zranieni w Kościele” oparta o anonimowy telefon zaufania dla osób wykorzystywanych seksualnie we wspólnocie |Kościoła czynny w każdy wtorek w godzinach od 19.00 do 22.00. Szczegóły znajdziemy w gablocie.

Bóg zapłać za ofiary przekazywane na nasz kościół!

Polecamy Przewodni Katolicki i nowy numer Słówka na niedzielę przy wyjściu z kościoła.

Prośmy o ochronę nad nami, naszymi rodzinami i nad naszą Parafią. Św. Michale…

 

Bydgoszcz AD 2020.05.23

 

Skin Color
Layout Options
Layout patterns
Boxed layout images
header topbar
header color
header position