Dzisiaj jest
wt.
 
23
dzień
07
miesiąc
2024
rok
Parafia pw. św. Jana Apostoła i Ewangelisty
85-790 Bydgoszcz, ul. Gen. Sikorskiego 8
tel. 52-343-90-90

6. Niedziela Zwykła 16.02.2020

6. Niedziela Zwykła 16.02.2020

Dziś ostatnia szansa, by dołączyć do uczestników Seminarium Odnowy w Duchu Świętym, które sięgnąć do naszej głębi serca począwszy od najbardziej podstawowych prawd wiary. Spotkania odbywają się w niedziele po wieczornej Mszy św. jeszcze przez sześć  niedziel. Zapraszamy zatem po dzisiejszej wieczornej Mszy Świętej do sali parafialnej.

Za tydzień kolejna Niedziela Papieska w naszej Parafii. Przygotowujemy się do setnej rocznicy urodzin św. Jana Pawła II. Oprócz tematycznych kazań za tydzień katecheza dorosłych po wieczornej Mszy Świętej w kościele.

Zapraszamy na nowe spotkania modlitewno-formacyjne z radosnym śpiewem dla dzieci do lat 6.  W każdą pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 10.30 w sali parafialnej czekamy na dzieci wraz z mamą lub tatą. Dajmy naszym pociechom okazję do bliższego poznania Boga i wspólnej modlitwy z rówieśnikami. Pierwsze spotkanie w niedzielę 01.03 o godz. 10.30.

Prosimy o zarezerwowanie sobie czasu na Parafialne Rekolekcje Wielkopostne od środy popielcowej 26.02, które w tym roku poprowadzi franciszkanin O. Łukasz Rosiak, który jest duszpasterzem w Woźnikach.

W Punkcie Konsultacyjnym przyjmować będzie prawnik w poniedziałek od 17.15.

Bóg zapłać za ofiary składane na rzecz naszego kościoła. W minionym tygodniu dostarczono jedną trzecią płytek granitowych na chodnik wokół naszego Kościoła.

Przy wyjściu z kościoła polecamy Przewodnik Katolicki i Słówko na niedzielę.

W minionym tygodniu do wieczności z naszej Parafii odeszła śp. Krystyna Bruska l. 78 z ul. Pielęgniarskiej, której pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o 15.00. Dobry Jezu…

Prośmy o ochronę nad nami, naszymi rodzinami, naszą Parafią. Św. Michale.

 

Bydgoszcz AD 2020.02.15

Skin Color
Layout Options
Layout patterns
Boxed layout images
header topbar
header color
header position