Dzisiaj jest
wt.
 
21
dzień
05
miesiąc
2024
rok
Parafia pw. św. Jana Apostoła i Ewangelisty
85-790 Bydgoszcz, ul. Gen. Sikorskiego 8
tel. 52-343-90-90

33. Niedziela Zwykła 14.11.2021

33. Niedziela Zwykła 14.11.2021

W ramach Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej koncert chóru MEDICI CANTARES pod dyrekcją p. Joanny Krause w naszej Parafii dziś po wieczornej Mszy Świętej. Program koncertu znajdziemy w ogłoszeniach parafialnych w internecie.

Równocześnie tych, którzy lubią śpiewać nasza Parafia ze Szkołą Nowej Ewangelizacji gorąco zaprasza na Warsztaty Gospel z Piotrem Pawlickim ich początek w Wiatraku 20.11. Finałem tych Warsztatów będzie Koncert w naszym kościele, na który bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich naszych Parafian w najbliższą niedzielę 21.11 po wieczornej Mszy Świętej. Szczegóły na plakacie.

Prawnik przyjmować będzie u nas w poniedziałek od 17.00.

Msza Święta i nabożeństwo z  modlitwą o uzdrowienie w czwartek o 18.00.

Spotkanie Rodziców Kandydatów do bierzmowania: klas 1. szkół ponadpodstawowych jutro w poniedziałek, a Rodziców klas 7. i 8. szkół podstawowych w środę po wieczornych Mszach Świętych w kościele.

Spotkanie Kandydatów do bierzmowania klas 1. szkół ponadpodstawowych we wtorek po wieczornej Mszy św. w sali parafialnej.

Gdyby ktoś nie zdążył złożyć wymienianek rocznych za zmarłych to można jeszcze to uczynić w tym tygodniu.

W ramach II. Forum Młodych Diecezji Bydgoskiej ks. bp Krzysztof Włodarczyk zaprasza wszystkich młodych w przyszłą niedzielę na Mszę Św. do bydgoskiej katedry o godz. 12.30.

Bardzo serdecznie dziękujemy za ofiary składane na rzecz naszego Kościoła i na nasz chodnik. Solidaryzując się z Libanem zachęcamy do złożenia ofiar do puszek w ramach Pomocy Kościołowi w Potrzebie. Dziś możesz pomóc – może jutro pomoc będzie potrzebna nam.

Powierzamy Panu Bogu zmarłych naszych Parafian, którzy w tym tygodniu odeszli do wieczności śp. Ryszard Borowski l. 69 z ul. Okulickiego, śp. Edmund Retecki l. 90 z ul. Obr. Helu oraz śp. Czesława Jaźwińska l. 90 z ul. Pielęgniarskiej. Dobry Jezu…

Prośmy o ochronę nad nami, nad naszymi rodzinami i nad naszą Parafią. Św. Michale…

Bydgoszcz AD 2021.10.13

Skin Color
Layout Options
Layout patterns
Boxed layout images
header topbar
header color
header position